Wybierz plikZmień Usuń

Na schemacie prosimy umieszczać tylko jedną blachę.

mm
mm
szt
szt
Wybierz plikZmień Usuń
szt

Całkowite koszty produkcji są takie jak wyliczone z kalkulatora. Po sprawdzeniu poprawności plików wysyłamy informację dotyczącą płatności i numeru rachunku bankowego. Cena wysyłki dotyczy wyłącznie obszaru Polski. Nie pobieramy dodatkowych opłat za przygotowanie produkcji.

Przy zamówieniach seryjnych istnieje możliwość negocjacji cen.

Termin realizacji liczony jest w dniach roboczych (od poniedziałku do piątku). W przypadku zamówień złożonych po godzinie 10 termin realizacji liczony będzie od następnego dnia roboczego. Termin realizacji liczony jest od momentu złożenia zamówienia, pod warunkiem dostarczenia poprawnej i kompletnej dokumentacji. W przypadku wystąpienia błędów termin realizacji wydłuży się o czas oczekiwania na poprawną dokumentację.

Odnotowanie wpłaty na naszym koncie jest warunkiem skierowania zlecenia do produkcji

Ewentualne reklamacje uwzględniamy w ciągu 30 dni od daty realizacji zamówienia.

Firma eblaszki.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z dokumentacji dostarczonej przez Klienta. Dokładność odwzorowania detali cięcia laserowego, jak i cięcia gazowego wg normy PN-EN ISO 9013. Tolerancje wymiarów liniowych, kątowych oraz tolerancje geometryczne wykonujemy zgodnie z normą ISO 2768 w klasie - średnia.

*Nie odpowiadamy za opóźnienia związane z działalnością Poczty Polskiej i firm kurierskich. Wszystkie ceny podawane są w PLN, obowiązujący podatek wynosi 23%. Podana cena jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego (Dz. U. 64.16.93 z późniejszymi zmianami).